KENOSEPT L - 1L Zobacz większe

KENOSEPT L - 1L

Nowy

Płyn do dezynfekcji rąk (zawiera alkohol). Delikatny preparat alkoholowy oparty na izopropanol, chlorheksydynie i środkach pielęgnujących skórę - delikatny dla skóry nawet przy intensywnym stosowaniu, dzięki obecności chlorheksydyna posiada szerokie spectrum działania: bakteriobójcze i grzybobójcze - zgodny z normami: EN1040, EN1500 - dzięki obecności chlorheksydyny ma wydłużoną aktywność bójczą

Więcej szczegółów

Więcej informacji

KENO™SEPT-L płyn do dezynfekcji rąk w zakładach przetwórstwa spożywczego, obiektach żywienia zbiorowego, służbie zdrowia, w szpitalach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, zakładach fryzjerskich, laboratoriach, w hodowli i weterynarii (kliniki i gabinety weterynaryjne, zakłady wylęgowe, fermy hodowlane). Działa bakteriobójczo, grzybobójczo i bójczo wobec wirusa A(H1N1).

Właściwości
KENO™SEPT-L zawiera propan-2-ol, chlorheksydynę oraz substancje pielęgnujące.
KENO™SEPT-L zawiera chlorhelsydynę dzięki czemu wykazuje przedłużone działanie bójcze.
KENO™SEPT-L posiada szerokie spectrum działania.
KENO™SEPT-L jest delikatny dla skóry, nawet przy intensywnym stosowaniu, dzięki zawartości substancji chroniących skórę.
KENO™SEPT-L nie zawiera dodatków zapachowych.
KENO™SEPT-L spełnia wymagania norm EN1040, EN1500, EN1276 oraz EN1650.

Sposób użycia
KENO™SEPT-L może być stosowany w automatycznych dozwnikach (np. na fotokomórkę) jak i w dozownikach z pompką. Produkt stosuje się na uprzednio umyte ręce,  spłukiwanie nie nie jest konieczne.
Umyć ręce wodą z mydłem, a nastepnie osuszyć. Nałozyć na dłonie 5 mL produktu. Wcierać w dłonie i pomiedzy palcami, aż do odparowania.

Specyfikacja
Postać: niebieski płyn o zapachu alkoholu
pH (100%): ok. 7.0
Gęstość (20°C): ok. 0.880 kg/L

Korozyjność i środki ostrożności
Należy zapoznać się z treścią Karty Charakterystyki .

13 innych produktów w tej samej kategorii: