Platinum Wax - 20L Zobacz większe

Platinum Wax - 20L

Nowy

Wysokiej jakości, bardzo silnie skoncentrowany wosk z NANO MOLEKUŁAMI I KENOLONEM Wypełnia nawet najdrobniejsze rysy i mikro zadrapania lakieru, KENOLON (rodzaj teflonu mikro krystalicznego) łączy się z mikrostrukturą powierzchni w trwałą i odporną na działanie czynników zewnętrznych powłokę. Wszystko to dzieje się w jednym procesie woskowania.  Dozowanie: 7-15ml./auto

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PLATINUM WAX  
Wysokiej jakości, bardzo silnie skoncentrowany wosk z NANO MOLEKUŁAMI I KENOLONEM 
 
Opis produktu
PLATINUM WAX NANO: jest bardzo silnie skoncentrowanym woskiem o podwójnym działaniu zabezpieczającym lakier w sposób perfekcyjny i trwały  
 
Właściwości
PLATINUM WAX NANO: zastosowanie NANO MOLEKUŁ pozwala wypełnić nawet najdrobniejsze rysy i mikro zadrapania lakieru, KENOLON (rodzaj teflonu mikro krystalicznego) łączy się z mikrostrukturą powierzchni  w trwałą i odporną na działanie czynników zewnętrznych powłokę. Wszystko to dzieje się w jednym procesie woskowania. 
PLATINUM WAX NANO: sprawia że już po jednym myciu lakier uzyskuje doskonałe zabezpieczenie i trwały połysk PLATINUM WAX NANO: może być stosowany we wszystkich typach myjni automatycznych z i bez zamkniętego obiegu wody jest biodegradalny. 
PLATINUM WAX NANO: należy stosować razem z pozostałymi PRODUKTAMI NANO (gwarancja doskonałego mycia, trwałej powłoki o doskonałym połysku) 
 
Zalecane użycie    
Dozowanie: 7-15ml./auto 
 
Cechy
Wygląd:                       biały(mleczny)płyn 
pH (koncentrat)            4,0      
Gęstość (20°C):            0.990 kg/l 

Bezpieczeństwo
Chronić przed zimnem! I wysoką temperaturą(+35stC).
Należy postępować zgodnie z zaleceniami karty charakterystyki produktu.

8 innych produktów w tej samej kategorii: